Мова і література (новогрецька) 4 курс, ОКР Спеціаліст
Розклад
екзаменаційної сесії
Дата |
«Мова і
література (новогрецька)» |
||
ОС «Бакалавр» 4 курс |
035 Філологія ОКР «Спеціаліст» |
014 Середня
освіта ОКР «Спеціаліст» |
|
Четвер 18.05.17 |
Основна іноземна мова
(новогрецька) (консультація) Гаргаєва О.В., Кобиленко Н.К., Жабко К.О. 14:40 ауд.__________ |
|
|
П’ятниця 19.05.17 |
Основна іноземна мова
(новогрецька) (іспит) Гаргаєва О.В., Кобиленко Н.К., Жабко К.О. 09:00 ауд.__________ |
Охорона праці в галузі (консультація) Надежденко А.О. 08:00 ауд.__________ |
Охорона праці в галузі (консультація) Надежденко А.О. 09:00 ауд.__________ |
Субота 20.05.17 |
|
|
|
Понеділок 22.05.17 |
Третя іноземна мова (німецька) (консультація) Воєводіна Н.М. 12:00 ауд.__________ Третя іноземна мова
(італійська) (консультація) Кумуржи Е.С. 14:00 ауд.__________ |
Охорона праці в галузі (іспит) Надежденко А.О. 09:00 ауд.__________ |
Охорона праці в галузі (іспит) Надежденко А.О. 10:00 ауд.__________ |
Вівторок 23.05.17 |
Третя іноземна мова (німецька) (іспит) Воєводіна Н.М. 14:15 ауд.__________ |
Теорія літератури (консультація) Рожкова І.Г. 14:00 ауд.__________ |
Сучасна література Греції (консультація) Рожкова І.Г. 15:00 ауд.__________ |
Середа 24.05.17 |
|
|
|
Четвер 25.05.17 |
Третя іноземна мова
(італійська) (іспит) Кумуржи Е.С. 09:00 ауд.__________ |
Теорія літератури (іспит) Рожкова І.Г. 09:00 ауд.__________ |
Сучасна література Греції (іспит) Рожкова І.Г. 11:00 ауд.__________ |
П’ятниця 26.05.17 |
Загальне мовознавство (консультація) Жарікова Ю.В. 13:00 ауд.__________ |
|
|
Субота 27.05.17 |
|
|
|
Понеділок 29.05.17 |
Загальне мовознавство (іспит) Жарікова Ю.В. 09:00 ауд.__________ |
Загальнотеоретичний курс другої
іноземної мови (англійська) (консультація) Жарікова Ю.В. 13:00 ауд.__________ |
|
Вівторок 30.05.17 |
Історія літератури країни, мова
якої вивчається (консультація) Рожкова І.Г. 12:00 ауд.__________ |
Загальнотеоретичний курс другої
іноземної мови (англійська) (іспит) Жарікова Ю.В. 09:00 ауд.__________ |
|
Середа 31.05.17 |
|
Ділова українська мова (консультація) Хорошков М.М. 14:40 ауд.__________ |
Основна іноземна мова (консультація) Жабко К.О., Жарікова Ю.В. 11:00 ауд.__________ |
Четвер 01.06.17 |
|
|
|
П’ятниця 02.06.17 |
Історія літератури країни, мова
якої вивчається (іспит) Рожкова І.Г. 09:00 ауд.__________ |
Ділова українська мова (іспит) Хорошков М.М. 14:00 ауд.__________ |
Основна іноземна мова (іспит) Жабко К.О., Жарікова Ю.В. 09:00 ауд.__________ |
Субота 03.06.17 |
Друга іноземна мова
(англійська) (консультація) Федорова Ю.Г., Єрьоміна А.О. 10:00 ауд.__________ |
|
|
Понеділок 05.06.17 |
|
|
|
Вівторок 06.06.17 |
Друга іноземна мова
(англійська) (іспит) Федорова Ю.Г., Єрьоміна А.О. 09:00 ауд.__________ |
|
|