ОС "Магістр" ІІ рік навчання
Факультет грецької філології та перекладу
Розклад екзаменаційної сесії
Дата |
ОС «Магістр» 2 рік навчання |
|||||
Філологія.
«Мова і література (новогрецька)» |
Філологія. «Мова
і література (російська)» |
Середня освіта.
«Мова і література (російська)» |
Філологія. «Переклад
(українська, російська, польська)» |
Філологія. «Переклад
(англійська)» |
Філологія. «Переклад
(новогрецька)» |
|
Вівторок 12.12.17 |
|
|
|
|
|
Ділова новогрецька мова (консультація) Рожкова
І.Г. 11:20 ауд.__________ |
П’ятниця 15.12.17 |
Загально-теоретичний курс
другої іноземної мови (англійська) (консультація) Жарікова
Ю.В. 15:20
ауд.__________ |
Лінгвістичні ресурси та системи (консультація) Голоцукова
Ю.О. 10:00 ауд.__________ |
Охорона праці в галузі освіти (консультація) Терещенко
С.І. 14:00 ауд.__________ |
|
|
|
Понеділок 18.12.17 |
Загально-теоретичний курс
другої іноземної мови (англійська) (іспит) Жарікова Ю.В. 13:00 ауд.__________ |
Лінгвістичні ресурси та системи (іспит) Голоцукова
Ю.О. 10:00 ауд.__________ |
Охорона праці в галузі освіти (іспит) Терещенко
С.І. 09:00 ауд.__________ |
Практика усного та письмового
перекладу (консультація) Гайдук
Н.А. 10:00 ауд.__________ |
|
Ділова новогрецька мова (іспит) Рожкова
І.Г. 10:00 ауд.__________ |
Вівторок 19.12.17 |
|
|
|
Практика усного та письмового
перекладу (іспит) Гайдук
Н.А. 09:00 ауд.__________ |
|
|
Середа 20.12.17 |
|
|
|
|
|
Теорія та практика ведення
переговорів (консультація) Рябченко
Е.В. 11:00 ауд.__________ |
Четвер 21.12.17 |
Порівняльне і типологічне
мовознавство (консультація) Кобиленко Н.К. 14:00 ауд.__________ |
Друга іноземна мова
(англійська) (консультація) Назаренко
Н.І. 10:00 ауд.__________ |
Практичний курс польської мови (консультація) Струкова
Н.В. 11:30 ауд.__________ |
|
|
|
П’ятниця 22.12.17 |
Порівняльне і типологічне
мовознавство (іспит) Кобиленко Н.К. 09:00 ауд.__________ |
Друга іноземна мова
(англійська) (іспит) Назаренко
Н.І. 09:00 ауд.__________ |
Практичний курс польської мови (іспит) Струкова
Н.В. 09:00 ауд.__________ Методика викладання польської
мови (консультація) Струкова
Н.В. 11:30 ауд.__________ |
|
Теорія та практика ведення
переговорів (іспит) Рябченко
Е.В. 09:00 ауд.__________ |
|
Субота 23.12.17 |
|
Гендерні дослідження в
літературі (консультація) Педченко
О.В. 13:00 ауд.__________ |
|
|
|
|
Понеділок 25.12.17 |
|
|
|
|
|
|
Вівторок 26.12.17 |
|
Гендерні дослідження в
літературі (іспит) Педченко
О.В. 09:00 ауд.__________ |
|
Методика викладання польської
мови (іспит) Струкова
Н.В. 09:00 ауд.__________ |
Основи усного перекладу (консультація) Романюк
С.Г. 09:30 ауд.__________ |
|
Середа 27.12.17 |
|
|
|
|
Основи усного перекладу (іспит) Романюк
С.Г. 09:30 ауд.__________ |
|