ОС "Бакалавр" 1-3, ОС "Магістр" Мова і література (новогрецька)"
Дата |
«Мова і література (новогрецька)» |
||||||
1 курс (філологія) |
1 курс (середня освіта) |
2 курс (філологія) |
2 курс (середня освіта) |
3 курс |
4 курс |
Магістр 1 курс (філологія) |
|
Вівторок 09.01.18 |
Вступ до мовознавства (консультація) Кіор Ю.А. 09:00
ауд.__________ |
Теорія та історія зарубіжної літератури (консультація) Волік Н.А. 10:00 ауд.__________ |
Філософія (консультація) Іванов П.М. 12:00 ауд.__________ |
Філософія (консультація) Іванов П.М. 12:00 ауд.__________ |
Теорія ОІМ (консультація) Кіор Ю.А. 11:00 ауд.__________ |
|
Теорія літератури (консультація) Рожкова І.Г. 11:00 ауд.__________ |
Середа 10.01.18 |
Вступ до мовознавства (іспит) Кіор Ю.А. 09:00
ауд.__________ |
Теорія та історія зарубіжної
літератури (іспит) Волік Н.А. 09:00 ауд.__________ |
|
|
|
Теорія та практика перекладу (консультація) Кобиленко Н.К. 14:00 ауд.__________ |
Теорія літератури (іспит) Рожкова І.Г. 09:00 ауд.__________ |
Четвер 11.01.18 |
Історія України (консультація) Арабаджи С.С. 14:00 ауд.__________ |
Історія України (консультація) Арабаджи С.С. 14:00 ауд.__________ |
Філософія (іспит) Іванов П.М. 09:00 ауд.__________ |
Філософія (іспит) Іванов П.М. 09:00 ауд.__________ |
Теорія ОІМ (іспит) Кіор Ю.А. 09:00 ауд.__________ |
Теорія та практика перекладу (іспит) Кобиленко Н.К. 09:00 ауд.__________ |
|
П’ятниця 12.01.18 |
Комп’ютерні системи та
технології (консультація) Тимофєєва І.Б. 12:00 ауд.__________ |
Комп’ютерні системи та
технології (консультація) Тимофєєва І.Б. 12:00 ауд.__________ |
Практичний курс основної іноземної мови (консультація) Гаргаєва О.В., Топалова Н.П., Кіор Р.В. 10:00 ауд.__________ |
|
|
|
Теорія та історія лінгвістики (консультація) Гаргаєва О.В. 12:00
ауд.__________ |
Субота 13.01.18 |
Історія України (іспит) Арабаджи С.С. 09:00 ауд.__________ |
Історія України (іспит) Арабаджи С.С. 09:00 ауд.__________ |
|
|
|
|
|
Понеділок 15.01.18 |
|
|
Практичний курс основної іноземної мови (іспит) Гаргаєва О.В., Топалова Н.П., Кіор Р.В. 14:00 ауд.__________ |
|
Політологія (консультація) Свєтлакова М.А. 09:00 ауд.__________ |
Основна іноземна мова (консультація) Кобиленко Н.К., Гаргаєва О.В., Жабко К.О. 14:00 ауд.__________ |
Теорія та історія лінгвістики (іспит) Гаргаєва О.В. 09:00
ауд.__________ |
Вівторок 16.01.18 |
|
|
|
|
Політологія (іспит) Свєтлакова М.А. 09:00 ауд.__________ |
Основна іноземна мова (іспит) Кобиленко Н.К., Гаргаєва О.В., Жабко К.О. 09:00 ауд.__________ |
|
Середа 17.01.18 |
Комп’ютерні системи та
технології (іспит) Тимофєєва І.Б. 09:00 ауд.__________ |
Комп’ютерні системи та
технології (іспит) Тимофєєва І.Б. 09:00 ауд.__________ |
|
|
|
|
Педагогіка вищої школи (консультація) Соколова І.В. 10:00 ауд.__________ |
Четвер 18.01.18 |
|
|
|
|
|
|
Педагогіка вищої школи (іспит) Соколова І.В. 09:00 ауд.__________ Практичний курс ОІМ та ділова ОІМ (консультація) Рожкова І.Г., Жарікова Ю.В., Жабко К.О. 13:00 ауд.__________ |
П’ятниця 19.01.18 |
Вступ до літературознавства (консультація) Рибалка І.С. 14:00 ауд.__________ |
|
Основи психології (консультація) Генералова О.М. 13:00 ауд.__________ |
Основи психології (консультація) Генералова О.М. 13:00 ауд.__________ |
|
|
|
Субота 20.01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
Понеділок 22.01.18 |
Вступ до літературознавства (іспит) Рибалка І.С. 09:00 ауд.__________ |
|
|
|
Історія основної іноземної мови (консультація) Рожкова І.Г. 13:00 ауд.__________ |
Теорія ОІМ (консультація) Лабецька Ю.Б. 10:00 ауд.__________ |
Практичний курс ОІМ та ділова ОІМ (іспит) Рожкова І.Г., Жарікова Ю.В., Жабко К.О. 09:00 ауд.__________ |
Вівторок 23.01.18 |
|
|
Основи психології (іспит) Генералова О.М. 09:00 ауд.__________ |
Основи психології (іспит) Генералова О.М. 09:00 ауд.__________ |
|
Теорія ОІМ (іспит) Лабецька Ю.Б. 09:00 ауд.__________ |
|
Середа 24.01.18 |
Латина (консультація) Кожухова Г.О. 09.00
ауд.__________ |
Латина (консультація) Кожухова Г.О. 09.00
ауд.__________ |
|
|
Історія основної іноземної мови (іспит) Рожкова І.Г. 09:00 ауд.__________ |
|
|
Четвер 25.01.18 |
|
|
Історія зарубіжної літератури (консультація) Рибалка І.С. 10:00 ауд.__________ |
Теорія та історія зарубіжної літератури (консультація) Рибалка І.С. 10:00 ауд.__________ |
|
|
|
П’ятниця 26.01.18 |
Латина (іспит) Кожухова Г.О. 09.00
ауд.__________ |
Латина (іспит) Кожухова Г.О. 09.00
ауд.__________ |
Історія зарубіжної літератури (іспит) Рибалка І.С. 09:00 ауд.__________ |
Теорія та історія зарубіжної літератури (іспит) Рибалка І.С. 09:00 ауд.__________ |
|
|
|
Субота 27.01.18 |
|
|
|
|
|
|
|